MGT FİLTRE
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

                MGT FİLTRE, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi yeni versiyonuna göre geçiş çalışmaları tamamlanarak belgelendirilmesi gerçekleştirilmiştir.  Ayrıca çevreye ve çalışanlarına verdiği büyük önemi ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO  27001:2013 Bilgi Güvenliği Sistemi, AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite Yönetim Sistemini bağımsız kuruluş Kiwa Belgelendirme tarafından  yapılan denetimler sonucunda sistemini sertifikalarla tescillendirmiştir.  

MGT Filtre, günümüzde var olan en saygın bağımsız sertifika kuruluşlarından biri olan Kiwa Belgelendirme tarafından denetimleri ile sistemi güvence altındadır. Kiwa Belgelendirme, Türkak Ulusal Akreditasyon Programı aracılığıyla akredite olan şirketlerden biridir.

MGT Filtre, başarı ile hızlı büyümenin etkin şekilde devamı için uluslararası geçerliliği olan yönetim sistemlerinin devreye alınması gerekliliğinin  farkındadır.

Kalite yönetim sistemleri, herhangi bir organizasyonun can damarıdır ve performansı optimize eden, maliyet tasarrufu sağlayan ve müşteri memnuniyetini artıran süreç iyileştirmelerine yardımcı olmaktadır.

MGT Filtre, ürettiği filtreler ile havayı kirleten etkenlerden temizlenmesine katkıda bulunmakla birlikte; kullandığı hammaddelerin seçiminde insanların  ve  canlıların sağlığına zararsız  malzemeleri kullanmakta ve bu bilinçle çevreye duyarlı atık yönetimini gerçekleştirmektedir.

MGT Filtre, Üretim ortamları risklerini minimize edip, gerçekleşen faaliyetlerde çalışanlarının, müşterileri ve tedarikçileri ile tüm  paydaşlarının memnuniyetini sürdürebilirliğini amaçlamaktadır.