Yönetim Mesajı

Deneyim ve Uzmanlık, Kalite, İnovasyon, Teknolojinin Yakından Takibi, Müşteri Odaklılık.

MGT FİLTRE, 25 yıldır tüm işlerini bu vizyonla üretiyor. Bizi bir aile şirketinden sektörün büyüklerinden olmaya dönüştüren bu tutku; Sadece güvene değil, güvenliğe bağlılık, yaratıcılık, kalite, teknoloji, çevre ve insana saygı prensiplerimiz ile bizi yarınlara taşıyor. Tüm bunların sonucunda başarıyla buluşmak bize tarifsiz bir gurur veriyor.

Tutkumuz hep işimiz oldu.
Yüksek teknolojiyi kullanan, hep farklılığın peşinde olan yenilikçi anlayışımız, kalitenin bir ruhu olduğuna inancımızla büyümenin sübjektif değil çalışan nitelikleriyle, üretim hacmiyle, hedeflere yönelik çalışmanın verdiği sonuçlardaki istikrarla ve her gün yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmeyen vizyonumuzla gelinen noktanın daha büyük başarıların başlangıcı olduğunu mutlulukla görüyoruz. Biz alışıldık kuralları, verimlilik ve kalite adına değiştirmekten ve yenilerini inşa etmekten korkmuyoruz.

Nicelikle değil, nitelikle işimiz.
Yaptığımız işe öncelikle saygı duyuyor ve emeğin, sermayenin, bilgi ve deneyimin adanmışlık ve teknoloji ile birleştiğinde yıllarla eskimek yerine geliştiğine şahit oluyoruz. Biz büyüyen, gelişen ve hizmet verdiğimiz tüm sektörlere değer katma ilkesiyle her gün daha iyi olmak için ilk günün heyecanı, bugünün sorumluluğuyla yarınlara umutla bakıyoruz.

25.yılda biz.
Dünyada değişmeyen bir olgu yok. Yeter ki değişim gelişimi getirsin diyerek makine parkurumuzu, ofislerimizi, adresimizi ve web sitemizi değiştirerek geliştirdik. Toplam Kalite bilinciyle Çevre, İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Gıda Güvenliği’ne inanıp kurum kültürümüzle bu unsurları harmanladık. Şimdi altına imzamızı atma zamanıdır.