MGT FİLTRE ISO 9001-2015 Entegre Kalite  Yönetim Sistemi

       MGT FİLTRE, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi yeni versiyonuna göre geçiş çalışmaları tamamlanarak belgelendirilmesi gerçekleştirilmiştir. Ayrıca  çevreye ve çalışanlarına verdiği büyük önemi  ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemini bağımsız kuruluş NSF tarafından yapılan denetimler sonucunda sistemini sertifikalarla tescillendirmiştir. 
NSF Sertifikasının Güvenirliği  Tartışılmaz

      MGT Filtre, günümüzde var olan en saygın bağımsız sertifika kuruluşlarından biri olan NSF tarafından denetimleri ile sistemi güvence altındadır. NSF, ANAB Ulusal Akreditasyon Programı aracılığıyla akredite olan ilk şirketlerden biridir. Ayrıca NSF, ISO standartlarını yayınlamak için yetkilendirilmiş tek kayıtlı kuruluştur.
       MGT Filtre, başarı ile hızlı büyümenin etkin şekilde devamı için uluslararası geçerliliği olan yönetim sistemlerinin devreye alınması gerekliliğinin farkındadır.
       Kalite yönetim sistemleri, herhangi bir organizasyonun can damarıdır ve performansı optimize eden, maliyet tasarrufu sağlayan ve müşteri memnuniyetini artıran süreç iyileştirmelerine yardımcı olmaktadır.
       MGT Filtre ,ürettiği filtreler ile  havayı kirleten etkenlerden temizlenmesine  katkıda bulunmakla birlikte ; kullandığı hammaddelerin seçiminde insanların  ve  canlıların sağlığına zararsız  malzemeleri kullanmakta ve  bu bilinçle     çevreye duyarlı atık yönetimini gerçekleştirmektedir.
       MGT Filtre, Üretim ortamları risklerini minimize edip, gerçekleşen faaliyetlerde   çalışanlarının ,müşterileri ve tedarikçileri  ile tüm paydaşlarının   memnuniyetini sürdürebilirliğini amaçlamaktadır.